O nás - zemní, výkopové a bourací práce bagrem

 

Naše firma se zaměřuje na provádění zemních prací strojní technikou s následnou montáží například vodovodních a kanalizačních potrubí, montáží přípojek na vodovod nebo kanalizaci k budovám, napojení okapových svodů budov na kanalizaci nebo jímku, zabudování plastových jímek na splaškovou nebo dešťovou vodu…, prostě vše co souvisí s venkovními podzemními rozvody. 

Traktor bagr CAT 428D a CAT 432E

– drážky pro provedení přípojek inženýrských sítí (voda, plyn, elektro, kabelová televize, telefonní přípojka) šířka drážky se může pohybovat v rozmezí 30 cm až 80 cm
– drážky pro položení trubek meliorace
– hloubení základů pro rodinné domky, hospodářské budovy, chaty, chalupy…
– hloubení jímek, přesazování stromů
– hloubení velkých objemů zeminy (sklepy, jímky, bazény, zahradní jezírka)
– příprava podloží pod chodníky (vyhloubení podkladu, urovnání štěrku)
– urovnání svahů svahovou naklápěcí lžicí šíře 140 cm nebo pevnou šíře 180 cm
– odbahňování rybníků
– odstranění nánosů bahna z potoků

 terénní úpravy všeho druhu

 

Kolový otočný bagr CASE WX 95 - 10,5 t

– tento stroj dokáže vlastně veškeré výkopové práce jako traktor bagr s tím rozdílem, že je schopen využívat otoče o celých 360°. 

Mini bagr CAT 301.8C 

- další šikovný stroj, který je Vám k dispozici je  – hmotnost 2 tuny – vhodný je především tam, kde se zvláště kvůli své hmotnosti a velikosti neuplatní velké rypadlo. Jeho průjezdná šířka je pouze 1 metr, výška je 2,3 metru a hloubkový dosah je 2,2 metru, šířka výkopu u tohoto stroje se pohybuje od 22 cm do 60 cm. Se strojem je možné hloubit rýhy pro inženýrské sítě, dokončovací a začišťovací práce, terénní úpravy a také vrtat díry například na sloupky pro oplocení… – je prostě MALÝ, ALE ŠIKOVNÝ :-))). Pro převoz stroje používáme nákladní automobil Avia A75 nosič kontejnerů, takže je možnost využít auto i na odvoz zeminy.

AVIE, nosič kontejnerů

– možnost odvozu zeminy cca 3,5 tuny.

Naším cílem je spokojenost zákazníka a naše douholeté zkušenosti s výkopovými pracemi jsou zárukou kvalitně odvedené práce. Snažíme se pomoci nejenom samotným výkonem, ale i radou při pracovních postupech.

Našimi zákazníky jsou nejen stavební firmy, ale i drobní stavebníci, zahrádkáři, chataři, chalupáři i kutilové.

 

Působíme zejména v okolí města Příbram, Březnice, Sedlčany, Podlesí, Obecnice, Milín, Rožmitál, Obořiště, Bohutín, Milín, ale samozřejmě po dohodě můžeme pracovat kdekoliv.